מידע לילדים

  המרפאה של פרופ' זלצמן היא מרפאה לילדים ונוער המעונינים להתייעץ לגבי קשיים ובעיות בתחום הריגשי (חרדות, דאגות, פחדים, מצב רוח עצוב, מצב רוח שמח מידי...)בתחום הלימודי (הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה, בעיות עם מורים ותלמידים אחרים) בתחום המשפחתי (קשיים עם הורים ואחים, קשיים בעקבות גירושין או אימוץ, התעללות נפשית ופיזית) ובמצבי מחלה נפשית (דמיונות והזיות שמיעה וראייה).

  למרות היותכם קטינים עפ"י החוק (מתחת ל18) חשוב לנו מאד לכבד אתכם, את רצונותיכם את סודיותכם ואת דעתכם.

  אנו מקפידים מאד על סודיות רפואית. מידע שימסר לנו ממכם לא ימסר להוריכם אם לא תרשו זאת מפורשות. המצב היחיד בו מידע עלול להמסר להוריכם ללא הסכמתכם הוא במקרה שבמידע שמסרתם נראה לרופא או לפסיכולוג שקיימת סכנה מיידית לכם או לאחרים.במצב קיצוני זה ימסר המידע בידיעתכם ובנוכחותכם.

  כמדיניות אנו משאירים את הנבדק (אתם...) בחדר בכל זמן הפגישה ולא מקיימים עם ההורים שיחות אודותיכם ללא נוכחותכם או ידיעתכם. גם כאן יש יוצא מן הכלל: כשאתם מבקשים לעזוב את החדר ומעדיפים לא להשתתף בדיון. לא רצוי...אבל רצונו של אדם-כבודו.

  הרגישו נוח להתקשר ולהתייעץ עמנו באופן ישיר. מטפלי המרכז מקפידים לשוחח עם הילדים ובני הנוער ותמיד להחזיר להם טלפון (לא תמיד באותו היום). אם לא חזרנו אליכם, לא קיבלנו את ההודעה.

  אנו משתדלים לקצר זמן המתנה למינימום. עם זאת לעיתים נוצר מצב שיש להמתין מספר דקות למטפל. בחדר ההמתנה שלנו לרשותכם קיוסק אינטרנט מהיר ורשת אינטרנט אלחוטי. כך תוכלו בעת ההמתנה לבדוק את הדואר האלקטרוני שלכם ואת האתרים שאתם נוהגים לבקר בהם. אם הגעתם עם המחשב הנייד אנא בקשו מהמזכירה קוד לגלישה בטוחה (ללא תשלום).

  להתראות 

   

  טיפים לגלישה בטוחה באינטרנט